W miejskim stylu

Studio projektowania wnętrz / W miejskim stylu

W miejskim stylu

Projekt mieszkania w miejskim stylu

Wyzwanie:

102 m2 mieszkanie na warszawskim Mokotowie to dom dla 4-osobowej rodziny w miejskim stylu, która przebywa w nim w ciągu tygodnia, aby na weekend wrócić do swojego domu na wsi. Aranżacja domu musiała być wygodna, w jasnych kolorach, a do tego sprzyjać pracy i nauce. Właściciele oczekiwali również niskich cen – mieszkanie to dodatek do ich domu pod Warszawą.

Realizacja:

W realizacji tego projektu postawiliśmy na spokojne, jasne kolory i proste formy. Większość użytych materiałów to fornir dębowy i matowy MDF, nie tylko dlatego, że spełniał nasze założenia, ale i ze względu na niższą cenę. Każdy członek rodziny miał swoje oczekiwania wobec naszej pracy – stąd sypialnia jest w innym stylu, niż bardzo nietypowy pokój dla nastolatka. Na projekt składa się na wygodną kuchnię ze stołem dla 4 osób i dużą ścianą pomalowaną farbą tablicową, w której rodzina zapisuje ważne wiadomości i informacje o zakupach.

Dalej mamy komfortowy salon z dużym telewizorem, w którym po całym dniu wygodnie jest obejrzeć filmy w rodzinnym gronie.

Pokój nastolatka jest najnowocześniejszym miejscem w całym mieszkaniu. A to dzięki heksagonalnym półkom, czarnym ścianom po przeciwnych stronach i ciekawym elementom dekoracyjnym. Dzięki dużej ilości bieli z elementami żółci czarne ściany nie przytłaczają i nie zmniejszają wielkości pokoju. Dla nastolatki stworzyliśmy wygodną sypialnię z dywanem o miękkim włosiu i toaletką z ogromnym lustrem.

Wynik:

Udało nam się w niskiej cenie zaprojektować wnętrza, które satysfakcjonują całą rodzinę – zarówno rodzice, jak i dzieci zyskali ciekawą, odrębną dla siebie przestrzeń, w której chcą przebywać. Napisy na ścianach wprowadzają dobry nastrój i rodzinną atmosferę, a jasne kolory poprawiają nastrój. Jesteśmy zadowoleni z projektu mieszkania w miejskim stylu!

Dlaczego warto wybrać ndesign studio?

Nasze projekty to nie tylko luksusowe apartamenty – potrafimy tworzyć wygodne i praktyczne przestrzenie dla całej rodziny, w których dobrze będzie się czuć również nastolatek. Nie obce jest nam również znaczenie budżetu – potrafimy znacznie obniżyć końcową cenę projektu dzięki zastosowanym materiałom i zniżkom od dostawców.