VILLA WILANÓW

nDesign Studio / VILLA WILANÓW

VILLA WILANÓW

Villa Wilanów projekt wnętrza

Wyzwanie:

 

Jeden z naszych pierwszych projektów, ulubiony nie tylko ze względu na ten debiut, ale i dlatego, że serdecznie zaprzyjaźniliśmy się z klientami, a ta zażyłość trwa po dziś dzień 😉 Miałyśmy stworzyć wygodne i przytulne lokum, które nie wpisuje się w żaden nowoczesny styl – po prostu ciepłe meble i jasne kolory – czyli coś, o czym marzy każda rodzina. Jak nam wyszło? Sprawdźcie!

 

Realizacja:

 

W mieszkaniu postawiliśmy na pastele – kremowe odcienie, biel i ciepłe brązy, od czasu do czasu delikatnie przełamane kolorem turkusu. Na podłogę wyłożyliśmy ciepłe panele w odcieniu miodowego brązu. Mieszkanie ozdabiają piękne żyrandole (specjalnie wyszukane w pchlim targu, co również ograniczyło ich cenę), obszerna doniczka ze storczykami w przedpokoju (miłość Pani domu) oraz efektowna mozaika w łazience – te dodatki dodały mieszkaniu więcej energii.

 

Wynik:

 

Całość projektu jest naprawdę spokojna, wyważona i ciepła. Ze względu na ograniczenie niewielkim budżetem, skupiliśmy się na odnowie mieszkania i właściwym jego rozplanowaniu, dekoracje spisując na dalszy plan. Całość jest miła dla oka, właściciele byli zachwyceni, a my bardzo dumni 😉

 

Dlaczego warto wybrać nasciturus design?

 

Styl domowy? Nasz ulubiony!

Dekoracja wnętrz przez specjalistów to nie tylko realizacja wyszukanych pomysłów i zaspokojenie wysublimowanych gustów. Nie musi marzyć Ci się styl modern, skandynawski czy boho, żeby zgłosić się do projektantów wnętrz. To mieszkanie jest świetnym przykładem, że liczy się tylko Twój gust, Twoje potrzeby i Twoje możliwości.

 

Dekorator wnętrz z Warszawy? Niekoniecznie z dużym budżetem

 

Nie musisz być zamożny, żeby sięgnąć po pomoc dekoratora wnętrz. Pracujemy nad budżetami w skali mini i nie mamy z tym problemu. Dlatego zanim zainwestujesz pieniądze w meble, które do siebie nie pasują, posłuchasz rady znajomego w jaki sposób zmieścić wszystko w małej kuchni lub nie wiesz, jak dodać do mieszkania trochę życia – napisz do nas. Zaskoczymy Cię 😉