JAK TABLICZKA CZEKOLADY

nDesign Studio / JAK TABLICZKA CZEKOLADY

JAK TABLICZKA CZEKOLADY

Jak tabliczka czekolady

Wyzwanie:

Mieszkanie zaprojektowane  pod wynajem. Ten projekt to nie klasyczny home-staging, ale ma z nim wiele wspólnego – przede wszystkim niewielki budżet i fakt, że mieszkanie miało być przygotowane pod wynajem. Ze względu na niewielki metraż, kluczem była jak największa funkcjonalność całości. Jak sobie z tym poradziliśmy?

 

Realizacja:

 

Postawiliśmy na wygodną kuchnię z wyspą, w której znalazło się miejsce na stolik dla czterech osób, oraz wygodnymi szafkami i ukrytą w nich pralką. Dzięki niecodziennemu zlewozmywakowi kuchnia wygląda nowocześnie i nie jest nudna. Niewielki budżet pozwolił również na zakup wygodnej sofy i funkcjonalnego regału, a w dużym prysznicu bez problemu wykąpią się nawet 2 osoby.

 

Wynik:

 

Po wstawieniu oferty i zdjęć mieszkania do internetu, najemca znalazł się w niecałe 24 godziny! Właściciel był zadowolony i my byliśmy zachwyceni – wcześniej długo i bezskutecznie szukał najemcy, mimo obniżenia cen. A w dodatku nie nadwyrężyliśmy budżetu. I to nic, a nic 😉

 

Dlaczego warto wybrać nasciturus design?

 

Mieszkanie pod wynajem za lepszą cenę

 

Dobry projekt mieszkania nie tylko przyciąga uwagę do ogłoszenia, ale też sprawia, że przyszły najemca gotowy jest zapłacić wyższą cenę za komfort. Dzięki temu możemy wynająć mieszkanie w dobrej cenie, nawet mimo niezbyt korzystnej lokalizacji czy małego metrażu. To inwestycja, która się zwraca!

 

W budżecie

 

Nawet w niewielkim budżecie można przeprowadzić w mieszkaniu kilka zmian, które niemal całkowicie go odmienią. W nasciturus design doskonale wiemy, jak wykorzystać nawet niewielki budżet w 100%.Na rynku obecnie jest wiele mebli i dodatków inspirowanych klasykami i w dobrej cenie.  Dlatego zamiast marnować czas i pieniądze w nietrafione inwestycje, zgłoś się do nas!

 

Mieszkanie kompaktowe

 

Dobry projekt małego mieszkania powinien być dopracowany w najmniejszych szczegółach. A im jest mniejsze, tym więcej wymaga doświadczenia i kreatywności. Funkcjonalność to słowo klucz, szczególnie, kiedy w mieszkaniu żyje na co dzień duża rodzina. Życie zweryfikuje projekt, dlatego każdy szczegół jest ważny.