NOWOCZEŚNIE I KLASYCZNIE JEDNOCZEŚNIE

nDesign Studio / NOWOCZEŚNIE I KLASYCZNIE JEDNOCZEŚNIE

NOWOCZEŚNIE I KLASYCZNIE JEDNOCZEŚNIE

Nowocześnie i klasycznie – dom w Konstancinie

Wyzwanie:

Dom w Konstancinie czyli przed nami wycieczka do pięknego domu, położonego na rozległej działce. Wystrój wnętrz powierzono nasciturus design, dając tylko jeden warunek – ma być nowocześnie, ale i klasycznie. Bez udziwnień! Sprawdźcie, czy stanęliśmy na wysokości zadania. Już możemy Wam chyba powiedzieć, że właściciele byli zachwyceni 😉

 

Realizacja:

 

Dom w Konstancinie – Połączenie dwóch stylów jest zawsze jakimś wyzwaniem – konieczne jest w tym przypadku dobre operowanie dodatkami, tak, aby to, co pozornie do siebie nie pasuje, w istocie wyglądało na komplet. W salonie puchaty dywan i miękki, ogromny narożnik skontrastowaliśmy z niecodziennym stołem i nowoczesnym kącikiem kominkowym. Na podłogach biała żywica, dzięki czemu pokój genialnie odbija światło i nabywa nowej przestrzeni. Na ścianach marmur, w odcieniu który nawiązuje do narożnika.

Dalej mamy jadalnię, chyba najbardziej eleganckie miejsce w domu, z cudownymi lampami i dywanem w zwierzęcy wzór. W kuchni i łazience nadal mamy kontynuację zabawy biel-czerń, ale w sypialni postawiliśmy na bardziej stonowane kolory, które sprzyjają wypoczynkowi. Całość to mix stylu nowoczesnego z tradycyjnym.

 

Wynik:

 

Właściciele domu byli zadowoleni z efektu – choć na zdjęciach tego nie widać, zainspirowani zmianami, szybko wdrożyli kilka drobnych zmian i dołożyli dodatki, dzięki czemu dom wygląda bardziej rodzinnie, a mniej katalogowo. W gust właścicielki najbardziej wpadła wolnostojąca wanna z kwiatowym wzorem na ścianie oraz elegancka jadalnia. Cieszymy się, że nasze pomysły zyskały uznanie!

 

Dlaczego warto wybrać nasciturus design?

 

Łazienki, takie jak chcesz!

 

Czy wiecie, że łazienki to jedne z największych problemów naszych klientów? Czy duże, czy małe, zazwyczaj mamy kłopot w ich aranżacji. Łazienka w tym domu to świetny przykład naszych umiejętności – wanna jest oddzielona wzorzystą ścianą od toalety, otrzymując dwie strefy i lepszą jakość relaksu. Dwie, wygodne umywalki to wygoda i szybsze poranne przygotowania do wyjścia.

 

Mix stylów

 

Nowocześnie, ale jednak wygodnie i przytulnie? Chcecie zmienić wystrój wnętrza, ale z sentymentem patrzycie na starą kanapę czy regał, który nie pasuje do koncepcji, ale nie chcecie się z nim rozstać? Zostawcie to nam – zobaczymy, co da się zrobić 😉