Oferta

Nasza oferta

Chcemy, aby nasze wnętrza odznaczały się nie tylko niesamowitą estetyką, ale i funkcjonalnością. Nie przeraża nas żaden projekt - tworzymy ergonomiczne koncepcje, niezależnie od wielkości pomieszczenia, budżetu czy wizji. Daj nam się wykazać!

Projekt funkcjonalny

doskonała oferta dla osób, które planują zmiany lub zastanawiają się jak zaaranżować mieszkanie w stanie deweloperskim

Projekt koncepcyjny

dla osób potrzebujących pomysłu i wizji 3D swojego mieszkania

Projekt standardowy

usługa dla osób poszukujących szczegółowego projektu wnętrza, od rozplanowania funkcji, przez wizualizacje i szczegółową dokumentacje techniczną, BEZ wyboru umeblowania i wyposażenia wnętrza

Projekt kompleksowy

usługa dla osób potrzebujących pomocy na każdym etapie projektu, od rozplanowania funkcji, wizualizacji i dokumentacji technicznej, po wybór umeblowania i wyposażenia wnętrza wraz z listą zakupów

Home Staging

czyli sposób na szybką sprzedaż lub wynajem nieruchomości niewielkim nakładem finansowym

Projekt tarasów i balkonów

jak zmienić nieciekawy taras w ulubione miejsce wszystkich domowników

Nasze biuro

Nasze biuro projektowe zlokalizowane jest w Warszawie i właśnie tutaj realizujemy większość naszych zleceń. Jednak aranżacja wnętrz nie uznaje granic miast oraz regionów, dlatego nasze usługi dedykujemy Klientom z całej Polski i zagranicy.

OD KREATYWNEGO POMYSŁU, PO NADZÓR WYKONAWCZY. SPRAWDŹ, CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY!

Nasz Zespół

W naszym biurze pracują osoby, które znają się na swoim fachu – zatrudniamy specjalistów po studiach inżynierskich i po ASP, z dużym doświadczeniem w projektowaniu wnętrz. Wykwalifikowana załoga i bieżące śledzenie trendów to gwarancja 100% satysfakcji z naszej pracy.

Inline